טיפים ומדריכים, מצעים לתינוקות

סדינים עבור תינוקות

רכישת סדינים לעריסת התינוק היא צעד לא קטן ואף משמעותי להורים צעירים (וותיקים). מצד אחד, אפשר שהחוויה תכיל המון יופי ושמחה ומצד שני, כן יש מקום להבנה מחקרית ומדויקת – אילו סדינים בדיוק לבחור. כתבה זו תכסה מעט נקודות הקשורות לבחירת סדינים עבור תינוקות, בשאיפה שיהיה בכך ערך עבור הקורא.

 סדינים מתאימים לכביסה

במסגרת רכישת סדינים לתינוקך, יש לוודא באם הם מתאימים לכביסה או לא. יש הרי ילדים שמרטיבים את המיטה, כמה שנים לאחר גיל הפעוטות, ועל כן אם יש כוונה להמשיך ולעשות שימוש באותם סדינים גם לשנים הבאות – מומלץ לראות אם הם יכולים לשרוד את “מבחן הפיפי”. כלומר, אם ניתן לכבס אותם בהינתן רצון. יש סדינים שאפשר לרחוץ באופן ידני אך לא כדרך מכונת כביסה. הורים שמעדיפים זאת ושמחים לשטוף ביד, מוזמנים כמובן לעשות זאת. הורים שמעדיפים לזרוק את הסדין למכונת הכביסה וללחוץ על “הפעל”, כמובן מוזמנים לאתר את הסדינים המתאימים לכך.

סדינים עם איכויות אנטי בקטריאליות

באופן עקרוני, ניתן למצוא בקטריות בהמון מקומות. כן, גם בסדינים. והרי, אנחנו, והתינוקות שלנו, מבלים לא מעט זמן במיטה. על כן, אם אנחנו מתכוונים לרכוש סדינים לילדנו, אפשר לבדוק אם יש להם איכויות אנטי בקטריאליות. אבץ שהשתלב נאמנה ובאופן מיטיב לתוך הסיבים יכול לעזור בכך.  

סדינים לא “רועשים”

אלמנט נהדר ורלוונטי בבחירת סדינים לילדים, הוא אלמנט הרעש. ואנחנו מדברים על רעש ווקאלי, כמו גם רעש ויזואלי. רעש ווקאלי הוא כמובן הרעש שניתן לשמוע אותו. הרעש שהסדין עושה כל פעם שהגוף זז. רעש זה יכול להעיר את התינוק או פשוט לייצר “רעש” במרחב.

רעש וויזואלי הוא הרעש שניתן לראות, אולי כדרך הקמטים בסדין. זה אמנם לא בהכרח יעיר את התינוק, אך אולי זה יהיה נעים להורים – לבחור בסדינים ששומרים על צורתם לאורך זמן.  בקטגוריה זו ניתן לאתר ולגלות סדינים רבים שיכולים להתאים. לא כל מה שציינו כאן נמצא בהכרח ברשימת העדיפויות שלך, ואולי לך יש עדיפויות משלך. יש לך חופש מוחלט לבחור את הסדין שבאמת מרגש ומושך אותך ברגע זה.

Related Posts