טיפים ומדריכים

בנדנה

אין לזלזל בבנדנה לתינוק. אפילו אם התינוק טרם החל לאכול אוכל מוצק, זה לא יעצור אותו מלכלכך את עצמו. בנדנה יכולה לעזור לו לשמור על אזור הצוואר. הן ממאכלים מלכלכים והן מרוק מרויר.  הבנדנה איננה באמת מיועדת לראש, אך יש שיגידו שהיא מבוססת על הבנדנה המקורית שרבים מאיתנו מקשרים עם הראש. וזאת כי מדובר במעין מטפחת המקופלת לחצי כדי ליצור משולש, אותו קושרים סביב הצוואר.

למי בנדנה יכולה להתאים?

בנדנה יכולה להתאים לתינוקות שמתחילה להם צמיחה של שיניים, או כאלו שפשוט אוהבים לרייר. הבנדנה יכולה, כאמור, לשמור על אזור הצוואר שלהם מהיאספות של ריר כמו גם על הבגדים שלהם. עקב כך שניתן להלביש את הבנדנה במקום די גבוה על הצוואר, ניתן להשתמש בה כדי לספוג כמות מרובה של ריר. אולי אפילו יותר מאשר אם היינו פשוט תולים מטפחת או סינר פשוט על פלג גופו העליון של התינוק.

על אורכי וקשרי בנדנה לתינוק

יתרה מכך, עקב כך שהבנדנה המדוברת נקשרת סביב אחורי הצוואר, זה לא עניין של מה בכך להוריד אותה. כלומר, עבור התינוק. מבוגר אחראי עם ידיים סטנדרטיות בהחלט אמור להיות מסוגל לפרום קשר עדין מבד עדין. ועם זאת, יש לציין, שלא כל בנדנה מגיעה לאורך זהה, על כן יש לוודא שהבנדנה הנבחרת אכן מגיעה למורד גופו של התינוק באורך הראוי כדי להגן על כל פרטי הלבוש והגוף מפני מה שיוצא מהפה.

מספר טיפים בבחירת בנדנה לתינוק

ואם כבר מסתכלים על בנדנות, יש ערך בלבחור את הקלילות יותר, שכן כבדות יותר עלולות להוות מוקד לחוסר שביעות רצון באם התינוק פשוט לא יאהב אותן. בייחוד אם הן נקשרות סביב אחורי הצוואר. בקטגוריה זו ניתן להתבונן במבחר בנדנות ולמצוא בנדנה שיכולה להתאים לצרכיך ולרצונותיך. כמו גם לאלו של התינוק. שכן, יש ערך באיתור בנדנה שבאמת נוחה, מתאימה, נעימה ומשרתת את צרכיו של תינוקך.

ניתן לנסות מגוון של בנדנות ולראות איזו מהן הכי מתאימה, נוחה ונעימה לתינוק – אם בכלל. לבסס רשמים ולקבל החלטות מתאימות יותר באשר לבנדנות שהתינוק יזכה לענוד.

Related Posts